Ректор університету провів онлайн-зустріч з представницею Ради Європи

Сьогодні, 11 січня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Сергій Кузніченко провів онлайн-зустріч з керівницею проєкту Ради Європи «Захист національних меншин, включаючи ромів та мови меншин в Україні» Земфірою Кондур та адвокатом, президентом Громадської організації «Правозахисний ромський центр» Володимиром Кондуром.

До спілкування долучилися розробники навчального курсу «Захист прав і свобод вразливих груп населення Національною поліцією України» завідувачка кафедри теорії та філософії права ОДУВС Лілія Матвєєва та професорка кафедри державно-правових дисциплін вишу Поліна Балтаджи.

Представниця Ради Європи Земфіра Кондур подякувала університету за співпрацю, яка триває більше двох років.

В ході зустрічі були обговорені перспективи подальшого співробітництва Ради Європи, Громадської організації та закладів вищої освіти системи МВС щодо впровадження навчальних курсів, проведення тренінгів для науково-педагогічних працівників, тренінгів в громадах та тренінгів з працівниками правоохоронних органів для забезпечення комунікації з вразливими групами та національними меншинами регіонів, а також участі здобувачів вищої освіти у студентських програмах Ради Європи.