Психологічний захід для здобувачів вищої освіти вишу

13 травня представницями кафедри криміналістики та психології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування та відділу психологічного забезпечення ОДУВС проведено спільний психологічний захід для здобувачів вищої освіти з міста Херсон.

У ході зустрічі в.о. професора кафедри криміналістики та психології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування кандидатка юридичних наук, доцентка Ольга ПАСЬКО розглянула питання етапів стресу та їх вплив на фізіологічний та психічний стан особи. Запропонувала методи психологічної саморегуляції під час негативних емоційних станів.

Своєю чергою психолог відділення психологічного забезпечення ОДУВС Наталія ЯНТКО провела ряд психологічних вправ та завдань зі здобувачами вищої освіти, які були спрямовані на першу психологічну допомогу та дії у стресовій ситуації.

Підводячи підсумки проведених заходів, завідувачка кафедри кандидатка юридичних наук підполковник поліції Валентина ГОРОШКО роздала здобувачам вищої освіти довідник «Стрес у роботі поліцейського в умовах воєнного стану», розроблений науково-педагогічним колективом кафедри, в якому описані методи психологічної допомоги у стресовій ситуації.

По завершенню заходів курсанти поділились своїми враженнями від проведених вправ та визнали важливість взаємозв’язку психічного стану із необхідністю бути стресостійкими до ситуацій.