Представники університету взяли участь у вступному членському семінарі та успішно склали іспит на знання правил проведення змагань з пістолета

В рамках Меморандуму про співробітництво і взаємодію між Міністерством внутрішніх справ України та Всеукраїнською федерацією практичної та високоточної стрільби IPSC Ukraine, з метою вдосконалення практичних навичок зі стрільби, розвитку та популяризації практичної стрільби як одного з видів стрілецького спорту, що активно розвивається в нашій державі, курсанти і науково-педагогічний склад кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у вступному членському семінарі та успішно склали іспит на знання правил проведення змагань з пістолета.

Семінар проводили досвідчені інструктори федерації Андрій КОНЬКО та Павло БЕЗУГЛОВ.

Курсанти вишу вже неодноразово брали участь у змаганнях як з практичної стрільби з пістолету, так і зі стрільби з карабіну.

Атестацію пройшли курсанти 2-го курсу вишу, що дозволить і в подальшому збірній команді університету брати участь у змаганнях з практичної стрільби різних рівнів за правилами Міжнародної конфедерації практичної стрільби (International Practical Shooting Confederation).