Науково-практичний круглий стіл «Адміністративні правопорушення на транспорті»

10 червня кафедрою адміністративного права та адміністративного процесу спільно з кафедрою адміністративної діяльності поліції ОДУВС за участю заступника голови Одеського апеляційного суду, суддів районних судів м. Одеса, а також представників адміністративної практики патрульної поліції м. Одеса був проведений науково-практичний круглий стіл «Адміністративні правопорушення на транспорті».

Особливу увагу було приділено ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Суддями були зазначені основні моменти повернення протоколів на доопрацювання через допущення в них помилок, а також підстави для скасування постанови.