НАУКОВЕЦЬ УНІВЕРСИТЕТУ СТАВ ЕКСПЕРТОМ ЄВРОПЕЙСЬКИХ НАУКОВИХ ТА ОСВІТНІХ ІНСТИТУЦІЙ

Одеський державний університет внутрішніх справ є одним з провідних закладів вищої освіти України, в якому якісна підготовка здобувачів поєднується з сучасними науковими розробками та формуванням потужних наукових шкіл.

Підтвердженням цього є залучення науково-педагогічного складу університету до участі у міжнародних заходах, у діяльності Європейських наукових та освітніх інституцій.

Професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції кандидат юридичних наук, професор Сергій АЛБУЛ став експертом Європейського інституту післядипломної освіти та Академії ГУСПОЛ (Чеська республіка) для подальшої участі у міжнародних проєктах та отримання міжнародних грантів у галузі освіти.

ВІТАЄМО НАШОГО КОЛЕГУ !