Методичний семінар із здобувачами вищої освіти

22 листопада відповідно до Плану роботи Наукового товариства ЗВОмВ Одеського державного університету внутрішніх справ завідувачем докторантури та аспірантури Іриною ТЕСЛЮК спільно з гарантом освітньо-наукової програми «Право» Андрієм БАБЕНКОМ проведено методичний семінар з активом Наукового товариства на тему: «Активізація наукової роботи в напрямку участі ад’юнктів, аспірантів, докторантів та молодих вчених у наукових заходах університету в 2021-2022 навчальному році».

В ході зустрічі проведено інформативну бесіду щодо можливості безкоштовної участі у конференціях, круглих столах та семінарах, які заплановані в університеті, та наголошено на переліку періодичних видань. В свою чергу, здобувачі поділилися своїми досягненнями та планами на наступний навчальний рік, обговорили організаційні питання в напрямку активізації наукових робіт та можливості дострокового захисту.

Начальник відділу організації наукової роботи Наталія ДОМБРОВАН наголосила на неухильному дотриманні академічної доброчесності та можливості університету щодо перевірки наукових робіт на плагіат.

В Одеському державному університеті внутрішніх справ створено найкращі умови для реалізації наукових досліджень.

Зустріч мала активний та мотиваційний характер.