Курсанти ОДУВС посіли призові місця на Відкритому чемпіонаті Одеської області з боротьби самбо

16 січня в Одесі проходив Відкритий чемпіонат Одеської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, у якому взяли участь біля 100 спортсменів.

За результатами Чемпіонату спортсмени ОДУВС посіли наступні призові місця:

– курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Філіпчук Ярослав у ваговій категорії до 98 кг зайняв 1-ше місце;

– курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Юрчак Тарас у ваговій категорії до 71 кг посів 2-ге місце.

Тренерами команди виступили старший викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки ОДУВС майор поліції Юрій Коломієць та викладач кафедри Святослав Карапет’янц.

Вітаємо наших спортсменів!