Команда вишу посіла призове місце в чемпіонаті Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України з плавання

Днями, в рамках «Динаміади-2021», відбувся чемпіонат Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України з плавання серед колективів фізичної культури.

У змаганнях взяла участь збірна команда університету у складі: Ком’яги Анатолія, Кузнєцова Олега, Слатвінського Валерія, Лисак Кароліни, Полишвайка Данила, Озимка Сергія і Баранової Сніжани.

За підсумками змагань команда Одеського державного університету внутрішніх справ (КФК-4) посіла почесне 2-ге місце, поступившись команді майстрів спорту з Південного Одеського територіального управління НГУ (КФК-3).

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та цінними призами.

Вітаємо наших спортсменів!