Керівництво та курсанти ОДУВС ушанували пам’ять загиблого Сергія Пригаріна

Сьогодні, 19 січня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Сергій Кузніченко, керівний склад вишу та курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності імені Сергія Пригаріна вшанували пам’ять офіцера поліції.

Заходи пройшли на Таїровському кладовищі за участі начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області генерала поліції третього рангу Миколи Семенишина, колег та рідних загиблого. Присутні вшанували пам’ять Сергія Пригаріна хвилиною мовчання, а представники духовенства провели поминальний молебень.

Саме цього дня, 4 роки тому, в Одесі сталася трагічна подія. Розшукуваний за хуліганські дії зловмисник посеред вулиці відкрив вогонь з автоматичної вогнепальної зброї і поранив трьох поліцейських, які прибули за викликом для затримання правопорушника. Найтяжчі поранення, які виявилися несумісними з життям, отримав дільничний офіцер поліції Приморського відділу поліції у м. Одесі ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Сергій Пригарін.

Зі словами скорботи виступив Микола Семенишин: «Сьогодні ми зібралися для того, щоб в черговий раз вшанувати світлу і вічну пам’ять нашого колеги, сина та чоловіка – Сергія Пригаріна. Дуже знаково, що його ім’я звучить щоденно у поліцейській родині, тому що факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ носить славне ім’я загиблого правоохоронця. Сергій Володимирович для нас всіх є прикладом мужності та відданості. Герої не вмирають, і до тих пір, поки ми пам’ятаємо, він завжди буде жити в наших серцях».

Своєю чергою ректор ОДУВС Сергій Кузніченко додав, що на прикладі героїзму та відваги Сергія Пригаріна ми виховуємо майбутніх офіцерів поліції, формуючи нову генерацію захисників наших громадян.

Сергій Пригарін присвятив професії поліцейського своє життя і до останнього подиху з гордістю ніс звання офіцера поліції. Він з честю та гідністю виконував свої службові обов’язки, віддавши заради порятунку інших людей найдорожче – своє власне життя.

«Це дуже важливий день для курсантів саме нашого факультету. Сергій Пригарін для нас є прикладом мужнього героя і справжнього поліцейського», – зазначив Данило Земцев, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності імені Сергія Пригаріна ОДУВС.