Зустріч представниць університету з радницею з питань гендерної ідентичності КМЄС

23 листопада відбулась зустріч між радницею з питань гендерної ідентичності Консультативної місії Європейського Союзу Хіселою Дуттінг та помічницею ректора з гендерних питань Одеського державного університету внутрішніх справ Любов’ю Березовенко і доценткою кафедри адміністративної діяльності поліції вишу Вікторією Томіною.

Мета зустрічі – налагодження комунікації та взаємодії в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Представниці університету поінформували про діяльність з питань гендерної рівності та запобігання домашньому насильству в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Своєю чергою, Хісела Дуттінг розповіла про заплановані заходи КМЄС до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Учасники зустрічі обговорили важливість інтегрування гендерного підходу в закладах вищої освіти та гендерно чутливого підходу в роботі поліції, а також окреслили напрями та пріоритети подальшої співпраці у цій сфері.