Зустріч із Координатором проєктів ОБСЄ в Україні

Сьогодні, 13 червня, відбулася зустріч т.в.о. ректора університету полковника поліції Сергія Брателя, проректора університету полковника поліції Максима Корнієнка із Координатором проєктів ОБСЄ в Україні паном послом Генріком Вілладсеном та Марком Фосеттом, представником Центру ОБСЄ щодо запобігання конфліктам.

На початку зустрічі сторони висловили повагу та вдячність один одному за підтримку протягом періоду співпраці ОБСЄ та ОДУВС. Представники ОБСЄ виказали свою підтримку народу України, який потерпає від агресії російської федерації.

Під час візиту делегації до університету сторони обговорили напрямки подальшої співпраці, були розглянуті питання широкого кола в контексті демократизації, належного урядування, верховенства права та міжнародної безпеки. Також діалог включав обговорення сприяння міжнародній співпраці університету із європейськими закладами вищої освіти. Пропозиції щодо розвитку партнерства між поліцією та суспільством, і сприяння обміну інформацією були розкриті у ході зустрічі.

Захід проведено у робочій та водночас дружній атмосфері, а належна його організація та високий рівень професіоналізму іноземних експертів дозволили плідно попрацювати та домовитись щодо майбутньої співпраці.