• Українська
  • English
×

Зустріч зведеного загону поліцейських Одещини

Сьогодні, 16 січня, повернувся додому зведений загін поліцейських ГУНП та УПП в Одеській області, які перебували у відрядженні в районі проведення Операції Об’єднаних сил.

В урочистих заходах з приводу прибуття зведеного загону взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Зустрічали правоохоронців керівництво Головного управління, УПП, курсанти поліцейського вишу, вихованці закладів освіти, представники духовенства, волонтерської організації, рідні та друзі.

На території Донеччини правоохоронці протягом двох місяців допомагали колегам забезпечувати правопорядок та нести службу на блокпостах. Нагадаємо, що на Сході України одеські поліцейські несуть службу від початку збройної агресії.

Вітаючи особовий склад зведеного загону, очільник Головного управління Національної поліції в Одеській області генерал поліції третього рангу Микола Семенишин подякував бійцям за сумлінну службу: «Шановні колеги та друзі, радію, що повернулися в повному складі. Бажаю всім міцності духу, не хворіти, надії та любові. Слава вам і слава Україні».

Крім того, за сумлінне виконання службових завдань правоохоронців нагородили відзнаками та подяками командування ООС, керівництва поліції Донецької та Одеської областей, а також Орденом святителя і чудотворця Миколая за відданість ідеалам добра та значний внесок у суспільне благо.

Захід вже за традицією завершили урочистим виконанням Гімну поліції Одещини та пам’ятним фото, яке буде долучено до експозиції музею Головного управління.

Перейти до вмісту