Заплановано засідання конференції трудового колективу ОДУВС

20 січня 2022 року на 14:00 годину

в  аудиторії № 309  (вул. Успенська, 1)

з дотриманням карантинних вимог (у захисних масках)

заплановано засідання конференції трудового колективу Одеського державного університету внутрішніх справ.

На розгляд виносяться такі питання:

1. Про затвердження колективного договору Одеського державного університету внутрішніх справ на 2022-2026 роки.
  2. Про погодження дати проведення урочистих заходів з відзначення 100 років із часу заснування Одеського державного університету внутрішніх справ.
  3. Про порушення клопотання перед Одеською обласною радою щодо нагородження трудового колективу Одеського державного університету внутрішніх справ Почесною грамотою Верховної Ради України з нагоди 100 років із часу заснування закладу вищої освіти.
  4. Про розгляд кандидатур працівників для заохочення з нагоди 100 років із часу заснування університету.

На конференцію запрошуються делегати, які були обрані на зборах колективів структурних підрозділів та органів студентського (курсантського) самоврядування.

Початок реєстрації о 13:15 годині

Ректорат і профспілковий комітет