Заохочення науковців університету до Дня науки

Сьогодні, 20 травня, Міністерство внутрішніх справ України привітало науковців відомчих закладів вищої освіти з Днем науки.

Від імені керівництва МВС до учасників онлайн-зустрічі звернулася заступниця Міністра Катерина Павліченко, яка подякувала всім за внесок у розвиток і процвітання усіх напрямків діяльності МВС.

В. о. директора Департаменту освіти, науки та спорту МВС Інна Ящук привітала представників усіх наукових шкіл з двадцять п’ятим Днем науки та наголосила на тому, що саме вони готують нову еліту країни.

Під час заходу за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії правових наук України Сергій Кузніченко вручив відомчі заохочувальні відзнаки МВС – грамоти науковицям університету.

Також дипломи переможців конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, були вручені кращим курсантам університету.