До університету завітали учасники програми академічної мобільності з ХНУВС

Ректор ОДУВС доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко провів зустріч з працівниками та курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ – учасниками програми академічної мобільності між закладами вищої освіти МВС.

В рамках освітнього процесу курсанти ХНУВС залучатимуться до занять разом з курсантами Одеського державного університету внутрішніх справ, а викладачі матимуть змогу обмінятися методиками викладання окремих навчальних дисциплін.

Перший проректор вишу Сергій Братель зазначив, що для учасників програми будуть проведені цікаві показові тренінги, де вони матимуть можливість не лише ознайомитися з матеріально-технічною базою університету, а й взяти активну участь у всіх навчальних та наукових заходах.

Розпочався візит з відвідування музею ОДУВС, де гостей ознайомили з майже сторічною історію становлення закладу освіти.