День науки в ОДУВС (ВІДЕО)

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відзначили День науки.

З привітальним словом до присутніх науковців, викладачів, курсантів та студентів вишу звернувся ректор університету доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії правових наук України Сергій Кузніченко. Вітаючи зі святом, він побажав всім міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку та добробуту, нових відкриттів та наукових звершень на славу нашого університету та України.

Цього дня заохочувальні відзнаки МВС України, дипломи та подяки ректора університету отримали кращі науковці та здобувачі освіти вишу.

Аби привітати зі святом та підтримати бойовий дух колективу університету, на захід завітав оркестр Головного управління Національної поліції в Одеській області. Патріотичні пісні, пронизані любов’ю до рідної України, додали впевненості у нашій беззаперечній перемозі.

Більше фото тут https://fex.net/ru/s/yr6nd2l