Вітаємо з 80-річним ювілеєм Думка Феофана Калениковича

Сьогодні, 10 січня, свій 80-річний ювілей відзначає генерал-майор міліції у відставці Думко Феофан Каленикович – начальник Одеської спеціальної середньої школи міліції (1988-1994), ректор Одеського училища міліції (1994-1995), Одеського інституту внутрішніх справ (1995-2002), Одеського юридичного інституту (2002-2003), кандидат педагогічних наук, доцент, почесний професор Одеського державного університету внутрішніх справ.

Працюючи на різних посадах, Феофан Каленикович неодноразово доводив свій професіоналізм та відданість справі. Пройшовши гідний службовий шлях, він має авторитет і повагу серед багатьох поколінь правоохоронців.

Від імені всього колективу Одеського державного університету внутрішніх справ ювіляра з Днем народження привітав ректор університету доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко, який побажав йому міцного здоров’я, щастя, життєвих сил та родинного затишку.

Від щирого серця вітаємо Феофана Калениковича з ювілеєм та зичимо багато щасливих і радісних днів!