Академічна мобільність між закладами вищої освіти МВС

В рамках реалізації програми академічної мобільності до Одеського державного університету внутрішніх справ завітали працівники та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

З учасниками програми поспілкувалися ректор ОДУВС доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко, перший проректор вишу підполковник поліції Сергій Братель та проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук.

Очільник вишу відмітив, що внутрішня академічна мобільність в системі МВС – дуже цікавий та важливий проєкт і це буде корисний досвід для колективів обох вишів.

Перший проректор вишу Сергій Братель ознайомив присутніх з організацією освітнього процесу в період академічної мобільності, розповів про заплановані навчальні та наукові заходи, в ході яких учасники програми матимуть можливість обмінятися досвідом та оглянути матеріально-технічну базу університету.

Першими враженнями поділився курсант ЛьвДУВС Артем Фіало: «Вже на початку візиту я отримав дуже яскраві враження, так як місто Одеса зустріло нас гарною погодою і нам вже провели дуже красиву екскурсію. Сподіваюсь, що взагалі вся програма пройде цікаво, пізнавально і ми отримаємо багато нових знань і практичних навичок».