Кафедра професійних та спеціальних дисциплін

kaf_psd-hf-oduvs

Кафедру професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ створено в 2014 році.

Кафедра здійснює викладання наступних навчальних дисциплін: кримінальне право, криміналістика, кримінальний процес, інформаційні та телекомунікаційні системи, інформаційне забезпечення професійної діяльності, судова бухгалтерія, судова медицина та психіатрія, цивільне та сімейне право, юридична психологія, автомобільна підготовка, безпека життєдіяльності та охорона праці, основи кримінального аналізу та інші дисципліни професійної та спеціальної спрямованості.

Кафедра займається науково-дослідною діяльністю, проводить навчально-виховну та методичну робота з метою забезпечення фундаментальної правової підготовки кваліфікованих фахівців освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей підготовки «Право» та «Правоохоронна діяльність».

Контакти:

м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1