Кафедра професійних та спеціальних дисциплін

kaf_psd-hf-oduvs

Кафедру професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ створено в 2014 році.

Кафедра здійснює викладання наступних навчальних дисциплін: судові та правоохоронні органи України, адміністративна діяльність Національної поліції України, кримінальне право, цивільне та сімейне право, конституційне право України, трудове право, адміністративне право, адвокатура і нотаріат України, криміналістика, кримінальний процес, судова медицина та психіатрія, юридична психологія, інформаційні та телекомунікаційні системи, інформаційне забезпечення професійної діяльності, автомобільна підготовка, безпека життєдіяльності та охорона праці, особиста безпека працівників поліції та ін.

Кафедра займається науково-дослідною діяльністю, проводить навчально-виховну та методичну робота з метою забезпечення фундаментальної правової підготовки кваліфікованих фахівців освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей підготовки 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність».

Контакти:

м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1