Кафедра загальноправових дисциплін

Кафедра загальноправових дисциплін Херсонського факультету – структурний підрозділ Одеського державного університету внутрішніх справ. Кафедра була створена Наказом МВС України від 11.10.2023 року №489.

Науково-педагогічними працівниками кафедри розроблено необхідне навчально-методичне забезпечення навчального процесу: навчальні програми з нормативних і вибіркових навчальних дисциплін; тексти лекцій, плани семінарських, практичних занять, завдання для індивідуальної і самостійної роботи здобувачів вищої освіти із використанням інформаційних технологій, тематика і методичні вказівки для виконання курсових робіт.

На постійній основі працює 11 науково-педагогічних працівників, з них 8 – за основним місцем роботи та 3 – сумісників. На кафедрі є 2 доктори наук та 4 кандидати наук.

За кафедрою закріплено 51 навчальна дисципліна.

Завідувач кафедри – Федорченко Олег Володимирович, кандидат історичних наук, доцент.

Щороку кафедра проводить Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Професійна підготовка поліцейських в Україні: методологія, теорія, практика». Окрім того, усі науково-педагогічні працівники беруть активну участь у наукових заходах та є науковими керівниками здобувачів вищої освіти упродовж року.

Основні завдання кафедри:

− організація і здійснення підготовки фахівців з навчальних дисциплін, які закріплені за кафедрою;

− проведення наукових досліджень за профілем кафедри;

− надання організаційної та методичної допомоги керівництву факультету в проведенні заходів виховної та профорієнтаційної роботи зі здобувачами вищої освіти.

Положення про кафедру загальноправових дисциплін

E-mail: kaf.zpsgd.hf@oduvs.edu.ua

александр лобановский классfree expenses software