Кафедра спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету

kafedra-fizo

Кафедра спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ створена на виконання наказів Міністра МВС України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів з питань організації підготовки кадрів у ВНЗ МВС України» від 17.07.2014 року № 693, заступника Міністра − керівника апарату «Про організаційно-штатні зміни у ВНЗ МВС» від 13.08.2014 року № 813 та наказу ректора ОДУВС № 7 від 21. 01.2015 року.

Кафедра є навчально-науковим структурним підрозділом Херсонського факультету.

Науково-педагогічний склад кафедри забезпечує навчальну, виховну, методичну і науково-дослідну роботу з підготовки юристів та працівників Національної поліції зі спеціальностей «Правоохоронна діяльність» й «Право».

Основні завдання кафедри:

− організація і здійснення підготовки фахівців з навчальних дисциплін, які закріплені за кафедрою;

− проведення наукових досліджень за профілем кафедри;

− надання методичної допомоги керівництву факультету та адміністративно-командному складу курсів в організації та проведенні виховної та спортивно-масової роботи з курсантами і студентами.

Кафедра здійснює викладання навчальних дисциплін:

− Безпека життєдіяльності та охорона праці;

− Безпека дорожнього руху;

− Автомобільна підготовка;

− Фізична підготовка;

− Спеціальна фізична підготовка;

− Фізичне виховання;

− Вогнева підготовка;

− Тактико-спеціальна підготовка;

− Долікарська допомога;

− Домедична допомога;

− Домедична підготовка;

− Алгоритм дій поліцейських у різних ситуаціях службової діяльності (сценарії) (ПППК);

− Удосконалення навичок керування автомобілем (ПППК);

− Оформлення дорожньо-транспортних пригод (ПППК);

− Стройовий вишкіл та службова дисципліна.

Електронна адреса кафедри: Vajda2015@ukr.net

Поштова адреса: 73034, м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1.

Тел. (0552) 33-40-45

рпамблерsummer wedding gown