Кафедра професійних та спеціалних дісциплін

Кафедру професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ створено в 2014 році.

Кафедра здійснює викладання наступних навчальних дисциплін: судові та правоохоронні органи України, адміністративна діяльність в ОВС, конституційне право України, інформаційні та телекомунікаційні системи, юридична психологія, автомобільна підготовка, безпека життєдіяльності, особиста безпека працівників ОВС та ін.

Кафедра займається науково-дослідною діяльністю, проводить навчально-виховну та методичну робота з метою забезпечення фундаментальної правової підготовки кваліфікованих фахівців освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей підготовки «Правознавство» та «Правоохоронна діяльність».как отвязать номер телефона от стр вкбалансиры