Кафедра кібербезпеки та інформаційного забезпечення

obshhaya-kibr

Однією з провідних кафедр Одеського державного університету внутрішніх справ є кафедра кібербезпеки та інформаційного забезпечення, яка бере початок свого функціонування з 20 лютого 1995 року.

Кафедра здійснює забезпечення майбутніх фахівців правоохоронних органів глибокими знаннями та надійними навичками за такими напрямами: інформаційне забезпечення діяльності Національної поліції; особливості протидії кіберзлочинам та організаційно-правові основи кібербезпеки; інформаційне право та інформаційні технології в діяльності правоохоронних органів; правові аспекти використання інформаційних систем та особливості правового регулювання інформаційної сфери; удосконалення організації боротьби із злочинністю, і насамперед з кіберзлочинністю; державне управління та управління в органах Національної поліції; особливості застосування сучасних інформаційних технологій та систем в діяльності правоохоронних органів, а також питань правової культури та правової свідомості майбутніх фахівців-юристів.

На сьогодні  викладання навчальних дисциплін науково-педагогічним складом кафедри орієнтовано на застосування тренінгових технологій та сучасних інформаційних систем навчання.

Кафедра підтримує постійний зв’язок з практичними підрозділами Національної поліції, а саме з Причорноморським Управлінням кіберполіції та Департаментом кіберполіції України та активно впроваджує в навчальний процес сучасні вимоги практичної діяльності поліції. З цією метою при факультеті діє група моніторингу кіберпростору на громадських засадах.

Поштова адреса: 65014, м. Одеса, вул. Успенська, 1.

Електрона пошта: oduvs_kiber@ukr.net

Завідувач кафедри: Ісмайлов Карен Юрійович

Телефон кафедри: (099) 70-600-70; (097-70-600-90).

Електрона пошта: 0997060070@ukr.net