Кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін

kolektivne-foto

Кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін здійснює свою діяльність як загальноуніверситетська, що забезпечує підготовку курсантів та студентів усіх факультетів та форм навчання.

Новітня історія кафедри починається зі створенням Одеського інституту внутрішніх справ у 1994 році, коли вона була заснована на базі циклу соціально-економічних дисциплін. Кафедра сприяє становленню курсантів та студентів як ерудованих особистостей та формуванню в них високого рівня моральних якостей, та відчуття національної самосвідомості.

Викладання таких навчальних дисциплін як філософія, соціологія, політологія тощо, що привертають увагу до організаційних засад світобудови та суспільства, сприяє розвитку у курсантів та студентів творчого підходу, критичного мислення, аналітичних здібностей, об’єктивності, гуманізму тощо. Кафедра надає курсантам та студентам можливість отримати міцне теоретичне підґрунтя, що сприятиме осмисленню проблем сьогодення крізь призму багатовікового наукового гуманітарного доробку.

Контакти:

м. Одеса, пров. Сабанський, 4