Кафедра адміністративної діяльності поліції

dsc_0089

Кафедра адміністративної діяльності поліції – базовий структурний підрозділ факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ.

Кафедра забезпечує вивчення таких навчальних дисциплін:

• Адміністративна діяльність Національної поліції України
  • Адміністративно-юрисдикційна діяльність Національної поліції України
  • Актуальні проблеми адміністративної діяльності Національної поліції
  • Актуальні проблеми організації охорони громадського порядку
  • Взаємодія з населенням на засадах партнерства
  • Запобігання адміністративним правопорушенням органами Національної поліції України
  • Запобігання та протидія домашньому насильству
  • Міжнародне співробітництво в правоохоронній діяльності
  • Організація і тактика превентивної діяльності в органах Національної поліції України Організаційно-правові основи діяльності Національної поліції
  • Основи адміністративно-юрисдикційної діяльності
  • Партнерство поліції з іншими органами публічної адміністрації та суспільством
  • Партнерство поліції та суспільства
  • Правозастосовча діяльність органів Національної поліції України
  • Превентивна (профілактична) поліцейська діяльність
  • Проблеми превентивної діяльності органів Національної поліції
  • Протидія торгівлі людьми та нелегальній міграції
  • Захист та дотримання прав людини в діяльності органів Національної поліції
  • Поліцейська діяльність

Навчальні дисципліни, що викладаються на кафедрі, характеризується практичною спрямованістю.

Для посилення зв’язку теоретичної та практичної складової підготовки поліцейських для проведення практичних та семінарських занять залучаються поліцейські територіальних органів (підрозділів) Національної поліції та державні службовці і співробітники інших органів публічного адміністрування. Практичні заняття з окремих тем проводяться безпосередньо в базових підрозділах Національної поліції. Для їх проведення запрошуються досвідчені працівники практичних підрозділів поліції.

Кафедра підтримує постійні зв’язки з підрозділами превентивної діяльності ГУНП України в Одеській області та інших областей, в яких курсанти проходять навчальну практику та стажування.

З метою посилення практичної складової в навчальному процесі кафедра забезпечує функціонування двох навчальних полігонів – «Лінія 102» та «Інтерактивна класна кімната з питань запобігання та протидії домашньому насильству», які використовуються для відпрацювання курсантами та слухачами практичних вмінь та навиків поліцейської діяльності.

Науково-педагогічний склад кафедри постійно працює над вдосконаленням свого професійного рівня та викладацької майстерності. Серед представників кафедри є сертифіковані тренери з питань забезпечення та захисту прав дітей; запобігання та протидії домашньому насильству; протидії торгівлі людьми тощо.

Науково-педагогічні працівники кафедри підтримують наукові зв’язки із провідними науковцями закладів вищої освіти України та представниками неурядових і громадських організацій. На кафедрі ведеться робота над підготовкою наукових статей, які виходять у фахових наукових виданнях України, в електронних фахових наукових виданнях України, у міжнародних наукових виданнях, у інших виданнях; тез виступів на міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях тощо.

Науково-педагогічний склад кафедри є науковими керівниками аспірантів (ад’юнктів).

На кафедрі функціонує курсантсько-студентський науковий гурток «Правоохоронець-науковець». Члени гуртка та науково-педагогічний склад кафедри постійно залучаються до проведення профорієнтаційних заходів у закладах освіти.

Контакти кафедри: 068-700-70-77

м. Одеса, пров. Сабанський, 4, каб. 231, 210.

police_activity@ukr.net

как за ночь избавиться от прыщейлобановский депутат