Факультет № 3

Факультет № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ здійснює підготовку кадрів для для роботи у підрозділах поліції досудового розслідування за спеціальністю «Правознавство» освітнього ступеня «бакалавр».

Випускники факультету одержують глибокі спеціальні знання, які з успіхом застосовують у практичній діяльності підрозділів органів внутрішніх справ, органів безпеки, органів, що здійснює контроль за додержанням податкового законодавства, органів державного бюро розслідувань, і уповноважені в межах компетенції, передбаченої Кримінальним процесуальним кодексом України, здійснювати досудове розслідування кримінальних правопорушень.

Термін навчання: освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», на базі повної загальної середньої освіти — 4 роки.

Факультет було засновано у 2002 році та за більш ніж за 13 років свого існування він набув багато добрих традицій, головна з яких – якісна, всебічна підготовка майбутніх правоохоронців. Її забезпечують кафедри факультету у науково-педагогічному складі яких працюють 5 докторів наук і професорів, 19 кандидатів наук і доцентів. До складу факультету входять кафедри:

— кримінального процесу;

— криміналістики, судової медицини та психіатрії;

— психології та педагогіки.

Організація навчального процесу на факультеті № 3 спрямована не тільки на отримання курсантами теоретичних знань, але й на набуття навичок і вмінь практичної роботи, перш за все в ході проведення навчальних практик та стажування в підрозділах слідства МВС України.

Курсанти, під керівництвом науково-педагогічного складу займаються науковою та науково-дослідною діяльністю, приймають участь у наукових та науково-практичних конференціях і семінарах. Регулярно видається збірник наукових праць курсантів факультету «Науковець» та газета «Слідчий».

На факультеті, за участі курсантського самоврядування, створені сприятливі умови для розвитку творчого потенціалу курсантів. Так, творчі колективи факультету постійно займають призові місця у оглядах-конкурсах художньої самодіяльності університету. Команда КВК факультету неодноразово ставала володарем кубку ректора університету.

Для урізноманітнення дозвілля курсантів у поза навчальний час та вихідні дні проводяться екскурсії до музеїв, відвідування театрів, виставок, концертів та визначних місць міста-героя Одеси.

Курсанти факультету постійно приймають участь у збірних командах університету з боротьби, боротьби-самбо, футболу, баскетболу, волейболу, офіцерського багатоборства, легкої атлетики та займають призові місця на змаганнях різних рівнів. На факультеті при підтримці кафедри фізичної підготовки щороку проходить першість між взводами з міні-футболу, баскетболу. Організовуються змагання з кросу, підтягування, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів.

За результатами своєї діяльності факультет частіше за інших визнавався кращим в університеті.

Контакти:

м. Одеса, пров. Сабанський, 4