Всеукраїнська науково-практична конференція «Новітні напрями в галузі права та освіти»

Місце: вул. Фонвізіна, 1, м. Херсон, 73000
Час:
12 / 04 / 2019

Вельмишановні колеги!

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «НОВІТНІ НАПРЯМИ В ГАЛУЗІ ПРАВА ТА ОСВІТИ»,  яка відбудеться 12 квітня 2019 року

Напрями роботи конференції:

1. Питання теорії та практики розвитку права в сучасному світі.
  2. Сучасна освіта: методологія, теорія і практика.
  3. Підготовка сучасних фахівців до майбутньої професійної діяльності в галузі права і освіти.

Місце проведення конференції:

Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ, вул. Фонвізіна, 1, м. Херсон, 73000

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: заочна.

Для участі в конференції до 4 квітня 2019 року надіслати в окремих файлах одним листом на електронну адресу 1geoekonomika@gmail.com:

• заявку, назва файлу «ПІБ – заявка»;
  • статтю, назва файлу «ПІБ – стаття»;
  • скан-копію квитанції або фотокопію про оплату, назва файлу «ПІБ – оплата».

Довідки за телефонами:

0660506866 – Кузьменко Юлія Василівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу;

0663741660 – Шевченко Надія Леонідівна, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу.