VIІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Становлення особистості професіонала: перспективи й розвиток»

Місце: м. Одеса, вул. Успенська, 1
Час:
22 / 03 / 2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інформаційний лист

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Становлення особистості професіонала: перспективи й розвиток», яка відбудеться 22 березня 2019 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

До участі у конференції запрошуються науковці, які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи конференції.

Участь у конференції – безкоштовна.

Робочі мови конференції:

українська;

– російська;

– англійська.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Психолого-педагогічні засади становлення особистості професіонала.
  2. Соціокультурні аспекти становлення особистості професіонала в умовах глобалізації.
  3. Організаційно-правові засади підготовки майбутніх фахівців соціономічного профілю.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ПОШТОВА АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

65014, м. Одеса, вул. Успенська, 1, Одеський державний університет внутрішніх справ.

ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

psyhologiapedagogika@ukr.net

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК:

(094) 955-33-90 – завідувач кафедри психології та педагогіки, к.ю.н., доцент Меркулова Юлія Василівна.

(067) 556-17-81 – професор кафедри психології та педагогіки, к.ю.н., доцент Матієнко Тетяна Василівна.

(063) 678-13-05 – старший лаборант кафедри психології та педагогіки

Громік Владислав Русланович.