Науково-практична інтернет-конференція “Кримінально-правові та кримінологічні аспекти протидії наркозлочинності”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інформаційний лист

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської  науково-практичної інтернет-конференції «Кримінально-правові та кримінологічні аспекти протидії наркозлочинності», яка відбудеться 23 листопада 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, магістри, курсанти (студенти) та практичні працівники, які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи конференції.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Формування сучасної кримінальної політики держави щодо протидії наркозлочинності.
  2. Особливості застосування норм кримінального законодавства при кваліфікації злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інших злочинів проти здоров’я населення.
  3. Запобігання злочинності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів: сучасний стан та зарубіжний досвід.
  4. Пенітенціарне запобігання поширенню наркозлочинності.
  5. Інноваційні підходи до запобігання безконтактного поширення наркотичних засобів.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ПОШТОВА АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

кафедра кримінального права та кримінології, Одеський державний університет внутрішніх справ, Україна, 65014, м. Одеса, вул. Успенська, 1.

ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:

kafkpoduvs4a@ukr.net

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК:

1. (063) 023-13-53 – Гритенко Оксана Анатоліївна;
  2. (067) 727-57-31; (050) 535-86-32 – Конопельський Віктор Ярославович;
  3. (095) 443-90-87 – Камінська Яна Анатоліївна.