МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР «МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інформаційний лист

28 березня 2019 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ буде проводитись засідання міжкафедрального науково-методологічного семінару «Методика проведення наукових дослід жень». До участі в обговоренні питань семінару запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі.

Робоча мова науково-методологічного семінару – українська.

Робота науково-практичного семінару запланована за наступними напрямами:

✓ Актуальні питання підготовки науково -навчальних матеріалів для публікації у зарубіжних виданнях;

✓ Актуальні питання співпраці з європейськими університетами задля організації проектів з міжнародної кредитної мобільності в рамках програми ERASMUS + .

Для участі у засіданні науковопрактичного семінару просимо до 18_ березня 2019 р. надіслати електронною поштою на адресу оргкомітету наступні документи:

– заповнену за зразком заявку на участь у засіданні науково-практичного семінару (див. Додаток);

– тези доповіді (вимоги до оформлення тез доповіді додаються).

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Поштова адреса оргкомітету: 65014, м. Одеса, вул. Успенська, 1, ОДУВС (з позначкою «на засідання міжкафедрального науково-методологічного семінару «А”».

Електронна адреса оргкомітету: kafedra-spd@ukr.net

Телефони для довідок:

(048) 734 51 75 – завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін к.ю.н., доцент Кострицький Ігор Леонідович

(067) 774 35 74 – завідувач кафедри соціально-правових дисциплін к.ю.н., доцент Пащенко Олександр Миколайович;