Круглий стіл “Службова підготовка як система заходів, спрямованих на вдосконалення знань, умінь та навичок працівників Національної поліції України”

Місце: м. Одеса, вул. Успенська 1
Час:
02 / 11 / 2018

Шановні колеги!

Інформаційний лист

02 листопада 2018 року Одеський державний університет внутрішніх справ проводить засідання круглого столу:

«Службова підготовка як система заходів, спрямованих на вдосконалення  знань, умінь та навичок працівників Національної поліції України»

До участі запрошуються науковці, ад’юнкти, аспіранти, здобувачі, магістри та курсанти (студенти), практичні працівники які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи круглого столу.

Робоча мова круглого столу – українська.

Робота круглого столу буде організована за такими  напрямами:

1. Вогнева підготовка основа професійної підготовки працівників поліції.
  2. Тактико-спеціальна підготовка теоретикo – правовий аспект.
  1. Тактична медицина в системі професійної підготовки поліцейського.
  2. Фізична підготовка як комплекс заходів, спрямований на формування та вдосконалення умінь та навичок поліцейського.

Тези доповідей необхідно надати в електронному варіанті у форматі *. doc, *.rtf, що названий прізвищем автора (наприклад, «petrenko.doc») на електронну адресу:

mvs-oduvs-fpfptm-tsvp@ukr.net.

Оргкомітет залишає за собою право відхилити матеріали, які не відповідають напряму теми круглого столу та вимогам щодо їх оформлення.

Контактна інформація:

Адреса оргкомітету:

65014, м. Одеса, вул. Успенська 1, Одеський державний університет внутрішніх справ, кафедра тактико-спеціальної та вогневої підготовки та кафедра спеціальної та фізичної підготовки.

Телефони для довідок:

(099) 236 -79-10 – Ходжина Олена Олексіївна, ст. лаборант кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки.

(097) 359-83-02 – Геращенко Олександр Сергійович, доцент кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки.

(066) 639-16-70 – Комяга Анатолий Васильйович, старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки.

Усі витрати, пов’язані з участю у роботі круглого столу, придбанням матеріалів здійснюються за рахунок учасника або сторони, що відряджає.