ХI Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Правова система держави: проблеми формування та перспективи розвитку в контексті євроінтеграції»

Місце: м. Одеса, вул. Успенська, 1
Час: 10.00
17 / 12 / 2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інформаційний лист

Запрошуємо взяти участь у роботі ХI Всеукраїнської наукової конференції  молодих учених «Правова система держави: проблеми формування та перспективи розвитку в контексті євроінтеграції» присвячена Дню прийняття Декларації прав людини, яка відбудеться 17 грудня 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

До участі у конференції запрошуються науковці, ад’юнкти, аспіранти, здобувачі, магістри, курсанти та студенти.

Робоча мова конференції українська.

Форма участі очна та дистанційна.

РОБОТА КОНФЕРЕНЦІЇ ПЛАНУЄТЬСЯ У РАМКАХ ТАКИХ СЕКЦІЙ:

• теорія та практика побудови і розвитку демократичної, соціальної, правової держави у контексті євроінтеграції та НАТО;
  • права людини в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку;
  • теоретико-правові проблеми забезпечення правопорядку територіальними органами Національної поліції

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК:

(067) 868-63-89 – доцент кафедри теорії та історії держави і права, к.і.н., доцент Тарасенко Лідія Борисівна;

(097) 372-52-97 – старший лаборант кафедри теорії та історії держави і права ОДУВС Морозенко Анастасія Євгеніївна;

(048) 709 50 88 – відділ організації наукової роботи ОДУВС.

Реєстрація учасників конференції

з 9.00 до 10.00 год.

Початок конференції о 10.00 год.