ХI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Роль та місце правоохоронних органів у розбудові демократичної правової держави»

Місце: м. Одеса, вул. Успенська, 1
Час:
25 / 03 / 2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Інформаційний лист

25 березня 2019 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ буде проводитись XI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Роль та місце правоохоронних органів у розбудові демократичної правової держави». До участі у конференції запрошуються науковці, ад’юнкти, аспіранти, здобувачі та юристи-практики.

Робочі мови конференції:

• українська;
  • російська;
  • англійська;
  • німецька.

РОБОТА КОНФЕРЕНЦІЇ БУДЕ ОРГАНІЗОВАНА У РАМКАХ ТАКИХ СЕКЦІЙ:

1. Соціально-правові та економічні проблеми розвитку держави: пріоритети та перспективи.
  1. Актуальні проблеми адміністра-тивного права та адміністративного процесу.
  1. Актуальні проблеми адміністра-тивної діяльності Національної поліції України.
  1. Актуальні питання протидії наркозлочинності в Україні.
  1. Актуальні проблеми кримінального провадження та оперативно-розшукової діяльності.
  1. Актуальні проблеми кримінального права, кримінально-виконавчого права та кримінології.

Для участі у роботі конференції просимо до 10 березня 2019 р. надіслати на адресу оргкомітету:

• заявку на участь у конференції (зміст див. Додаток);
  • тези доповіді (вимоги до оформлення тез доповіді додаються);
  • рецензію (для осіб, які не мають наукового ступеня).

Тексти    надсилаються    на     електронну адресу: konf.odyvs@gmail.com (з позначкою «На XI Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Роль та місце правоохоронних органів у розбудові демократичної правової держави»).

Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають напряму конференції та вимогам щодо їх оформлення.

За результатами роботи конференції збірник матеріалів доповідей і тез буде розміщений на сайті Одеського державного університету внутрішніх справ.

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК:

• 709 50  88  –  начальник  відділу організації наукової роботи ОДУВС Домброван Наталія Василівна.